Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kelly Family

Kellyovi se stali u slavnými až v roce 1994, kdy vydali sve album Over The Hump. Kelly Family zpívali všechny žánry-rock,pop,folk i rock n roll.Všichni nosili dlouhé vlasy a zvláštní oblečení, které si sami upravovali. Pouze Jimmy se nechal ostříhat a později i miláček davu - Paddy. Kathy donedávna byla v rodině jediná,kdo má dítě,jeho jméno je Sean, narodil se v Berlíně,teť přibyl Joey,jeho syn se jmenuje Luke Christopher.Také benjamínek Angelo Kelly již je ženatý,jeho manželkou je dcera SPD-politika z Rostocku. I on má již své potomky-syna Gabriela,a dceru Helen Josephina a Ema a také John,který si vzal dceru jejich učitele na kytaru.S Kelly Family hrál jeden čas také nový člen.Jeho jméno je Adam O Henry a je to jejich bratranec.V současné době s nimi již nevystupuje.Dějiny okolo Kelly Family se neustále mění.Kathy definitivně opustila rodinu i skupinu a odstěhovala se se synem do vlastního bytu v Kolíně.Po 30-letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu.


Obrázek “http://image064.mylivepage.com/chunk64/1502830/1530/2855_2007082008.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Byl to kus života

(Marsee, 5. 2. 2011 18:20)

Asi před 13ti lety jsem byla poprvé na jejich koncertě v Ostravě, byl to mazec! Pak už se to se mnou vezlo - Praha-Brno-Ostrava atd. Někde na půdě mám plnou krabici vzpomínek (foto,články z časopisů, paličku na bicí od Angela a nějaké to trsátko co se mi podařilo chytit). Díky Kelly Family jsem našla i plno přátel ze Slovenska, Německa i Švýcarska. Jojo, krásné vzpomínky :o)

Re: Byl to kus života

(Ondra..., 24. 4. 2016 1:39)

Týjo, taky bych valil,kdyby někde byli :) To musí být parádní zážitek :) Závidím. :D

Kelly Family

(Adenka, 12. 8. 2009 13:38)

Kellly Family jsou super. Zbláznila jsem se do nich před 13 lety. Dodnes je žeru. Jsou to báječní lidé. Který mě změnili život a ukázali jakou cestou se mám dát. Díky jim jsem jaká jsem. Jsou to zkrátka lidi na které se nedá zapomenout. Dnes už jsem vdaná žena, která čeká rodinu. Moc bych si přála mít několik dětí. Těšilo by mě, kdyby mé děti drželi popolu jako právě Kelly Family.

:'-(

(Hellsing55, 17. 4. 2008 14:45)

Kvůli jedné osobě jsem si je zamilovala.A tu osobu také miluji,ale bohužel si nevěříme.