Jdi na obsah Jdi na menu
 Shrek

Pohádku o obrovi Shrekovi, který se vydává osvobodit princeznu (teda ne že by to dělal dobrovolně), si zamilovali nejen děti, ale i dospělí. Některé vtipy totiž až tak pro děti nebyly. Předtím, než do českých kin dorazí Shrek 2

Do kin dorazila další z letošních trojek, v níž se tentokrát do tragikomické parodie na sebe samotnou zvrhla shrekovská série o zlobrech, oslíkovi a jejich přátelích. Shrek se bojí být králem a otcem, zatímco princ Krasoň se nebojí být králem a nopak je schopen pro to udělat cokoli. A jedeme znovu... potřetí.

 

Umím si představit scénu, jak se některá z pohádkových postav třetího Shreka zeptá kouzelného zrcadla, co je na světě nejzbytečnější. Nepochybuji, že by odpovědělo něco ve smyslu: „Všechno kolem, toto vyprávění, tento příběh, jeho postavy, tento film!“ A protože kouzelná zrcadla nekecají, berte to jako varování. Shrek Třetí je film, kde nebudete věřit vlastním očím, kam až ten originální koncept z prvního filmu mohl spadnout. Hluboko, hluboko... Není v něm nic nového, nic zajímavého, nic chytrého a jen pramálo vtipného.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sdfsdsd

(O..., 16. 4. 2010 22:20)

kdo?

Ha ha ha

(Tubulenka30, 15. 4. 2010 22:52)

Hezký jak se jmenuješ?:-)